Alojamiento Villaproma

  • Tremmesenge/vugger
  • Klimaanlæg
  • Kæledyr ikke tilladt

Komfortabel Alojamiento Villaproma Barcelona er et godt sted at bo på i Eixample område i en rimelig afstand fra Det Gotiske Kvarter.

Bar Estel servicere gæster med middelhaves retter og er kun 100 meter væk.

Det ligger 20 minutters gang fra Det egyptiske museum i Barcelona og 10 minutters kørsel fra Museu Picasso. Det er 5 minutters gåtur fra Hospital Clinic metrostation.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Alojamiento Villaproma Barcelona
Apartamento En Viladomat
pris kun for mobil

Apartamento En Viladomat

0 m fra overnatningsstedet
Rooms Vilaproma
pris kun for mobil

Rooms Vilaproma

6.0
Behagelig 24 anmeldelser
7 m fra overnatningsstedet
USD 34 USD 31
pr. nat
Viladomat Rooms
pris kun for mobil

Viladomat Rooms

7 m fra overnatningsstedet

    Faciliteter

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Bagageopbevaring
    • Husholdning
    • Vaskeri

    I køkkenet

    • Fælles køkken
    • Kedel
    • Tørretumbler
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Elevator
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 16:00 indtil 20:00
    Udtjekning: indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • 🚎
      Er der offentlige transportstop ved siden af et Alojamiento Villaproma hotel?
      Det nærmeste busstoppested er Corsega - Hospital Clinc, det er beliggende inden for 5 minutters gang fra et Alojamiento Villaproma hotel og Hospital Clinic metrostation er kun 5 minutters gang væk.
    • 🔤
      Hvilke fremmedsprog taler personalet i det Alojamiento Villaproma hotel?
      Personalet på det Alojamiento Villaproma hotel kan hjælpe dig på russisk og spansk.
    • Er der et arbejdsområde på Alojamiento Villaproma hotel-værelserne?
      Nogle værelser på Alojamiento Villaproma hotel har et skrivebord.
    • Kan vi opbevare vores bagage på Barcelona hotellet?
      Ja, gæster kan opbevare deres bagage på bagage opbevaring leveret af Barcelona hotellet.

    Placering

    Map

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Alojamiento Villaproma Barcelona

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk